طرح جامع فاضلاب کارون تا ۱۰ روز دیگر آغاز می شود(۰۸ آبان ۱۳۹۹)

تکمیل شبکه جمع‌آوری فاضلاب قرچک به علت کمبود اعتبار کند پیش میرود(۱ آبان ۱۳۹۹)
2020/11/01
سفری بابرکت برای خراسان شمالی/ شاخص های توسعه ارتقا یافت(۲۰ مهر ۱۳۹۹)
2020/11/01

قائم مقام آب و فاضلاب اهواز گفت: با انعقاد قرارداد با خاتم الانبیا، طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون حداکثر تا ۱۰ روز آینده آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد باقری شامگاه چهارشنبه در گفتگو با صدا و سیما استان به اجرای طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون اشاره کرد و افزود: امسال بخشی از اعتبارات ۵۰ میلیون یورو که به طرح اختصاص داده شده بود، به شرکت آب و فاضلاب اهواز ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه عملیات این طرح شامل ۹۰ کیلومتر از کلکتورهای شرق، کلکتورهای غرب و ۱۵ تا ۲۰ پمپاژ است، افزود: در این راستا فرآیند مناقصه در سه بخش کلکتورهای شرق، کلکتورهای غرب و همچنین ایستگاه‌های پمپاژ برگزار شد اما نتیجه‌ای نداشت.

 

قائم مقام آب و فاضلاب اهواز در ادامه گفت: بنابراین مسئولان استانی به این نتیجه رسیدند که کار در قالب یک تفاهم‌نامه و قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا ابلاغ شود که در این زمینه چند جلسه با قرارگاه خاتم الانبیا برگزار شد و حداکثر تا ۱۰ روز آینده از سمت کوت عبدالله شهرستان کارون بخشی از این عملیات آغاز می‌شود.

باقری در پایان با اشاره به اینکه مجموع اعتبارات تخصیص یافته برای این طرح ۱۰۰ میلیون یورو است که در سال ۹۹، ۵۰ میلیون و در سال آینده ۵۰ میلیون توسط دولت اختصاص یافت، خبر داد: همچنین طبق نظر کارشناسی دو سال برآورد زمانی برای انجام این پروژه در نظر گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *